Gospodarstwo Agroturystyczne "Pod Jaworem" 

wpisów: 43 na 5 stronach
<<< poprzednia -   1  2  3  4  5   - następna >>>

Sylwia • desorra@gmail.com
Data: Czwartek, 24 maja 2018 10:37:27
Jesteśmy oczarowani tym miejscem. Spędziliśmy we trzy rodziny cudowny długi majowy weekend. Idealne miejsce dla osób, które szukają miejsca by odpocząć, wyciszyć się, wsłuchać się w dźwięki natury. Polecamy wycieczki rowerowe czy piesze po okolicy np. do jeziora Radodzierz. Dom jest usytuowany w pięknej zielonej okolicy. Na miejscu wszystko co potrzeba do wypoczynku w gospodarstwie agroturystycznym. Wszystko przemyślane aby gościom było wygodnie. Miły i zaangażowany właściciel, któremu serdecznie dziękujemy za gościnę. Pewnie tu znowu przyjedziemy jesienią.

Jarosław Dymny • jaroslawdymny@visitech-bhp.pl • http://visitech-bhp.pl
Data: Piątek, 09 marca 2018 14:51:44
Podoba mi się Wasze podejście przede wszystkim - miłość do natury i do zwierząt, super sprawa!

Mirek • Częstochowa
Data: Poniedziałek, 28 sierpnia 2017 12:55:59
To mój drugi raz w tym miejscu i tak jak poprzednio jestem oczarowany! Kto lubi spokój, ciszę, odpocząć od ludzi tylko z wybranymi...polecam! Urokliwy mini basen do tego sauna, ognisko, piwko i cisza...tylko wieczorem echo z lasów naokoło odpowiada :). Polecam wziąć ze sobą rowerki to zwiększa atrakcyjność tego miejsca...grzyby zbierałem jadąc rowerem :)...i na koniec jeszcze miła niespodzianka od nieobecnego właściciela! Dziękuje! Polecam!

Jan • jan_hu90@yahoo.com
Data: Wtorek, 18 lipca 2017 18:41:01
Wir waren hier mit einer Reisegruppe über Pfingsten im Kurzurlaub. Wir waren begeistert von der Geräumigkeit des Hauses, des gepflegten Gartens mit Pool und Blick auf die Pferdekoppel. Morgens wie abends wurden wir hervorragend verpflegt. Zum Frühstückwurde wir im Haupthaus und zum Abendbrot im idyllischen Pavillion mit reichich Leckereien und einem prasselndem Feuerin der Mitte des Pavillions verwöhnt. Ausflüge in die schöne Umgegend z.B. mit Pferd und Wagen oder Taxi rundeten diesen schönen Kurzurlaub perfekt ab. Vielen Dank an den Gastgeber Herrn Janusz!

Aneta
Data: Poniedziałek, 13 lutego 2017 18:06:07
W tym miejscu człowiek może nazbierać sobie naprawdę dużą ilość magicznych wspomnień. Gratulacje za stworzenie tak fantastycznego zakątka. Pozdrawiam

A
Data: Poniedziałek, 05 września 2016 11:18:02
Lisówko i okolice to piękna przyroda. Polecam każdemu odwiedzić i wypoczywać tu. Super miejsce na plenery fotograficzne :)

Magdalena Starczewska • Częstochowa
Data: Piątek, 02 września 2016 11:20:10
Cisza, pięknie, rewelacyjni ludzie. Nic dodać nic ująć. Wrócę tam na pewno.

Bena • wyrwicka1960@gmail.com • pomorze
Data: Wtorek, 02 sierpnia 2016 15:05:49
LISÓWKO...cisza,magiczna cisza, tętniąca życiem.Słychać w niej zawodzenie świerszcy,dżwięk wiatru w liściach drzew, kolory, cienie, półcienie, zapachy.Słychać w niej było wszystko to,czego nie da się usłyszeć w hałasie i zgiełku dnia codziennego. Drogi Wędrowco, daj sobie prawo odkryć to miejsce, tą ciszę i cięsz się nią.

Alan
Data: Wtorek, 28 czerwca 2016 15:05:43
Super stronka, widać że się staracie. A miejsce jeszcze lepsze. bardzo fajne miejsce na urlop. Pozdraiwam

Katarzyna • http://www.zwiedzajkazimierz.pl/noclegi-kazimierz-dolny/agroturystyka • Kazimierz Dolny
Data: Niedziela, 01 marca 2015 17:44:03
Lisówko to jedna z najpiękniejszych miejscowości w województwie pomorskim. Polecam każdemu, kto jeszcze nie był w tych stronach. Warto przy okazji zwiedzić też Malbork. Pozdrowienia dla właścicieli gospodarstwa Lisówka.
Zbyszek©2010Programming by KESS